ד"ר יגאל קריב,  MD, RCHom  הומאופת קלאסי מוסמך     Dr. Igal Kariv,   MD, RCHom,  certified classical homeopath 
Hebrew  |  Russian  |  

 
מאמרים של ד"ר קריב
 
 
ד"ר יגאל קריב 
תאריך ושעה
 


הומאופתיה לתינוקות, ילדים ומשפחה
 

"תפקידו הייחודי של הרופא הוא לגרום לרפואה שלמה במהירות וברכות"
(סמואל האנמן, אורגנון של אמנות הרפואה, מהדורה שישית) 
 
שלום ! שמי ד"ר יגאל קריב.  אני עוסק בטיפול הומאופתי בילדים ותינוקות החל משנת 1988 . פניתי להומיאופתיה אחרי ניסיון ממושך של רופא מומחה למחלות ריאות ילדים. לקריאה נוספת על  ד"ר יגאל קריב
יש השואלים, מדוע בנוסף להיותי רופא, אני עוסק גם בטיפול הומאופתי? מה היתרון של ההומאופתיה על פני הרפואה הקונבנציונלית? במה מתבטא הטיפול ההומאופתי? באילו מקרים כדאי לפנות לרופא הומאופת?

יתרונות ההומאופתיה
 
בניגוד לרפואה הקונבנציונאלית שמטפלת במחלה ובאיבר, ההומאופתיה הקלאסית מתרכזת באדם ורואה בו שלמות אחת. הטיפול ההומאופתי משפר את כל מערכות הגוף – נפשית, רגשית, חיסונית, הורמונאלית – ומשקם את האיזון האנרגטי. ההומאופתיה איננה מסתפקת רק בדיכוי הסימפטומים של המחלה, כפי שזה קורה תכופות בטיפול תרופתי רגיל. משימתה הוא ריפוי האדם על כל תכונותיו ובעיותיו.
זאת ועוד: הטיפול התרופתי הרגיל גורם לא פעם לתופעות לוואי וסיבוכים. קורה שתרופות נגד מחלה מסוימת מזיקות לבעיות בריאות אחרות. ומה נותר לעשות אם ניסינו את מרבית התרופות, והן לא הועילו? במקרים כאלה ממליצים רופאי משפחה לפנות לרפואה אלטרנטיבית, דוגמת הטיפול ההומאופתי.  

התכשירים ההומיאופתיים – טיפות או כדוריות – כוללים מינון מזערי של חומרים טבעיים, כגון עשבים או מינרלים. תרופות הומאופתיות אינן גורמות לתופעות לוואי. הן מעוררות את מנגנוני ההגנה של גוף האדם, ומפעילות בו כוחות ריפוי עצמי.  לקריאה נוספת על טיפול הומיאופתי 

הומאופתיה לתינוקות וילדים
 
הטיפול בתינוקות וילדים הוא עיקר התמחותו של ד"ר קריב בהומיאופתיה,  בדומה להתמחותו ברפואה הקונבנציונלית. הטיפול ההומיאופתי נותן מענה למגוון הבעיות של בריאות הילד, התפתחותו ותפקודו: הפרעות קשב וריכז, עם או בלי היפראקטיביות (הטיפול ללא רטלין), הרטבת לילה, גמגום, אוטיזם, בעיות רגשיות מסוגים שונים, דיכאון, בעיות התנהגותיות, הישגים לימודיים נמוכים, הצטננויות תכופות, אלרגיות, אסתמה, ועוד.

הומאופתיה למשפחה
 
הטיפול המשפחתי הוא תחום נוסף בו עוסק ד"ר קריב, ומייחס לו חשיבות רבה, גם בהקשר של הטיפול בילד. מצבו של הילד תלוי בסביבתו הקרובה, באקלים הנפשי השורר במשפחה, בסיטואציה האנושית הייחודית המאפיינת כל בית נתון. פתרון הבעיה של אחד מבני המשפחה תורם לשיפור האווירה בבית.
כמו כן, קורה ובעיותיו של הילד מסתתרות מאחורי הבעיות –  הלא קשורות אליו לכאורה –  של ההורים, ולהפך. ידוע גם שבעיות הילד ניתנות להבחנה טובה יותר לאור ההכרות עם ההורים. אלה הם מקצת הנימוקים לחשיבותה ותרומתה של ההומיאופתיה המשפחתית וליתרון ההתייעצות של בני המשפחה אצל מומחה הומאופת אחד.
הומאופתיה קלאסית מטפלת ועוזרת למבוגרים וילדים בכל הגילאים במקרים של אפילפסיה, אי ספיקת כליות כרונית, דיסבקטריוזיסהפרעות אכילה: אנורקסיה, בולימיה, בעיות כרוניות, אלרגיות, אסתמה, ועוד.
 

כתובת המרפאה של ד"ר יגאל קריב:
 
  גליל המערבי, מעלות, רח' ז'בוטינסקי, מרכז הישן, מרפאת "לב העיר".
 
קבלת מטופלים לפי תאום מראש בלבד
בני משפחה נוספים הפונים לטיפול מקבלים הנחה
לתאום פגישה התקשרו  054-7796841
או שלחו הודעה בדוא"ל: 
שלח e-mail
 
Homeopay
 
     


 
  ד"ר יגאל קריב הומאופת קלאסי מוסמך   Dr. Igal Kariv   MD, RCHom  
מומחה לתינוקות, ילדים ומשפחה 
  [לראש העמוד] 
    
לייבסיטי - בניית אתרים