ד"ר יגאל קריב,  MD, RCHom  הומאופת קלאסי מוסמך     Dr. Igal Kariv,   MD, RCHom,  certified classical homeopath 
Hebrew  |  Russian  |  

 
מאמרים של ד"ר קריב
 
 
ד"ר יגאל קריב 
תאריך ושעה
 


דיסבקטריוזיס ואקולוגיה של האדם
 
במהלך מיליוני שנים של אבולוציית היונקים נוצרה סימביוזה דו-קיום בעל תועלת הדדית בין גוף האדם והחיידקים, אשר בלעדיהם לא יתאפשר תפקוד תקין של הגוף. החיידקים משתתפים בעיכול המזון, בייצור ויטמינים אחדים, בשמירה על חומציות אופטימאלית באזורים פנימיים וחיצוניים של הגוף ובהגנה מפני מיקרואורגניזמים פתוגניים. אובדן של חיידקים חיוניים גורם להתרבות מיידית של חיידקים ופטריות פתוגניים.
 
דיסבקטריוזיס הינו דוגמה קלאסית למעגל קסמים: כאשר הוא מתפתח, הוא מעודד את עצמו, ובשלב מסוים הוא מהווה בו-זמנית הן את הסיבה למחלה והן את התוצאה שלה. דיסבקטריוזים עלול להופיע בכל גיל, כולל בילדות.
 
אנשים הסובלים משלשולים תכופים, שלשולים לסירוגין עם עצירות, צרבות וגיהוקים, זיהומי עור חוזרים, פטרת עור וציפורניים, פטרת חלל הפה (חיפוי לבן על הלשון), דלקות אא"ג ודרכי נשימה עליונות, ואצל נשים פטרת הנרתיק המלווה בהפרשות וגינאליות עם ריח חריף וגירויים בעור – יודעים שמחלות אלה מופיעות לאחר טיפול תרופתי, ואין זה פלא.
 
תופעות אלו מופיעות בעקבות טיפול תרופתי קונבנציונלי, מכיוון שהחיידקים הפתוגניים והפטריות אינם מהווים את הסיבה הראשונית למחלות, אלא הם משניים ביחס לאי איזון חיסוני או חומצי-בסיסי.
 
המאבק בחיידקים ובפטריות בעזרת אנטיביוטיקה והזלפות וגינאליות הוא מרדף אחר רוחות רפאים. טיפול כזה לא משאיר סיכוי רב לשיקום צמחית המעיים, הנרתיק, דרכי הנשימה והעור ולשיקום מיקרו פלורה תקינה של הגוף.
 
חשוב לציין, שהדיסבקטריוזיס מתפתח בגופו של אדם שנפגע מאורח חיים לא בריא, תזונה לא נכונה או מתח נפשי כרוני. דיסבקטריוזיס עלול להיגרם גם כתוצאה מחבלות, ניתוחים, חיסונים ותרופות. אם אדם אומר: « לא הרגשתי טוב מאז ה... או לאחר ש...» – זהו סימן, שהגוף לא חזר למצב של איזון. במקרים אלו מומלץ לפנות להומאופת קלאסי.
 
ההומאופת יתאים למטופל את התכשיר האינדיבידואלי אשר ישחזר את האיזון החיסוני, ההורמונאלי, הנפשי והרגשי. הטיפול ישנה תנאים תוך גופניים, כך שצמחיה חיונית תוכל לחזור למקומה.


 


כתובת המרפאה של ד"ר יגאל קריב:
 
  גליל המערבי, מעלות, רח' ז'בוטינסקי, מרכז הישן, מרפאת "לב העיר".
 
קבלת מטופלים לפי תאום מראש בלבד
בני משפחה נוספים הפונים לטיפול מקבלים הנחה
לתאום פגישה התקשרו לטלפון   054-7796841
או שלחו הודעה בדוא"ל: 
שלח e-mail

 
  ד"ר יגאל קריב הומאופת קלאסי מוסמך   Dr. Igal Kariv   MD, RCHom  
מומחה לתינוקות, ילדים ומשפחה 
  [לראש העמוד] 
    
לייבסיטי - בניית אתרים